27 Ocak 2015 Salı

Çeviri: Bir Uyku Masalı

Bir Uyku Masalı

A N O N İ M


İktidar'a Gelmek: Lezbiyen S/M üzerine Yazılar ve Çizimler
(Coming To Power: Writings and Graphics on Lesbian S/M) Kitabından

Çeviri: GenderSlut


 Rüyaların reklam panosu
- BUGÜNÜN ATRAKSİYONLARI-
Zihnimde neonlar çakıyor..
Ve gülümsüyorum merakla
Yarı-gülümsememe kendi meraklı
Rüyalarımda... imkansız,
Ya da öyle görünüyor...


(H’den R’ye)

   Aylardır süregelen katı bir Mistress-Slave ilişkimiz var ve şimdiye dek çeşitli senaryoları hayata geçirdik, sen hep köleydin. Enerjimizi bu noktadan sonra nereye harcamak istediğimizle ilgili ciddi olarak tartışmadık ama yakında rolleri değiştireceğimizi umuyorum. Ama şimdi ağırdan alıyoruz ve bu da iyi. Paylaştığımız mahremiyetle ilgili oldukça rahatım.
   Bir gece derin uykuya dalmışken, mememi emmenle uyandım. Çok hoş bir duygu: kıvrılıp seni tutmak için uzandım ama anladım ki beni el ve ayak bileklerimden dört direkli karyolamıza bağlamışsın. “İsyan!” diye haykırdım ve derhal hızlı bir tokatla beni susturdun. Şoktayım ve memnun oldum. Saat sabaha karşı 4:30 ama odayı ışıkla doldurmuşsun-harika görünüyorsun! İşlemeli G-stringimi giymişsin  ve daha önce hiç görmediğim seksi siyah bir sabahlık. Tek bir söz bile etmeden oyuncak çantamızı açıp meme kıskaçlarını çıkarıyorsun. Onları takarken direnebildiğim kadar direniyorum... ve sen küstahlığım yüzünden bana tekrar tokat atıyorsun. O kadar heyecanlandım ki şuan gelebilirim! Ama sen uzaklaşıp yatağın ucunda göz göre göre kendinle oynuyorsun. “Suratıma otur!” diye heyecanla emrediyorum. Suratında sert bir ifade var ve “Yalvar” diyorsun. Gözlerim faltaşı gibi açık. Üzerindekini çıkartıp yere fırlatıyorsun. Üzerime doğru eğilip memeni ağzımın kenarına getirip “Şimdi em beni” diyorsun. Memeni itaatkar ağzıma doğru bastırıyorsun ve ben seni emiyorum, hayhay! Benden uzaklaşmaya başlıyorsun ama ağzım hala taş gibi memene gömülmüş... daha sonra birden çekip beni koparıyorsun ve beni nefes nefese bırakıyorsun...Memene ovalamaya başlıyor,  iki sert kaya haline gelmiş meme uçlarınla oynuyorsun...  bacakların iki yana açık üzerime biniksin ve bir elinle meme ucunla oynamaya devam ederken  pelvisini ileri geri oynatmaya başlıyorsun ve diğer elinle klitoris çiçeğini yavaşça parmaklıyorsun... Sana abanmaya çalışıyorum böylelikle sıcak, ıslak vulvamla sana dokunabilirim,  yumuşak butlarının kalçama sürtünüşü beni deli ediyor! İnlemen artıyor, gözlerin kapalı ve başın hafifçe geriye yatık. “Suratıma otur!” diye yalvarıyorum. “Lütfen!” Ansızın hareket etmeyi kesiyorsun, suratında tekrar o katı ifade, “Yalvar.”
   Kulaklarıma inanamıyorum, ama boşalana kadar seni yalayıp yutmama izin vermen için ısrarla yalvarıyorum... sonunda beklemekte olan dilime doğru alçalıyorsun ve biraz sonra birbirimizde kayboluyoruz, senkronize bir şekilde hareket ediyoruz... Görünüşe göre beni tam şimdi yutabilirsin... ve sonra... 
                            ve sonra...
                            ve sonra..
                            Yeni baştan Temmuz’un dördü... ve sonra... ve sonra...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder